O mne Moji žiaci Moje predmety Moje aktivity

Mgr. Eva Gastnerová

Moji žiaci

V školskom roku 2011/2012 som bola triednou učiteľkou  štvrtákom.

Moji terajší žiaci

Sú to veľmi šikovní žiaci a veľmi ich zaujíma práca na počítači. Vedia už robiť krásne prezentácie.

Staroveký  Egypt         Pôda            Technika a my       Významní slovenskí  vynálezcovia

Keďže vedia  na počítači  aj pekne kresliť, prihlásila som ich do medzinárodnej súťaže .

www.zsbrezova.eu

Ako sme sa chystali na Veľkú noc

18. a 25.  marca a 15. apríla sme si spravili stretnutie po vyučovaní pod názvom "Veľkonočné vymýšľanie", na ktorom deti chystali veľkonočné dekorácie.

Zo stretnutia 18. marca si môžete pozrieť aj video.

V šk. rokoch 2008/2009 a 2009/2010 som bola triednou učiteľkou mojim milým žiačikom, ktorých webovú stránku si môžete pozrieť tu. So žiakmi som sa v 1. ročníku zúčastnila projektu "Bezpečná komunita".

V šk. rokoch 2006/2007a 2007/2008 som bola triednou učiteľkou žiačikom, ktorých webovú stránku si môžete pozrieť tu.