Dňa 24. júna sa žiaci tried 1.A, 1.B a 2. ročníka zúčastnili školského výletu do FarmaPARKU v Lubine. Počas zaujímavej prehliadky sa dozvedeli množstvo zaujímavostí o zvieratkách. Veľkým zážitkom bolo najmä kŕmenie a hladkanie zvierat, pri ktorom si deti mohli vyskúšať priamy kontakt s nimi.
V areáli mali možnosť vidieť kozy, ovečky, alpaky, lamy, daniele, somáriky, poníky, králiky, sliepky, kačky, mini klokany, ťavy či pštrosy. Zvieratká deti zaujali svojou priateľskou povahou a mnohé z nich si získali ich sympatie.