Už dlhší čas sme v hlave nosili plán na obnovu predzáhradky našej školy. Našou víziou bolo premeniť tento priestor na moderné, reprezentatívne a zároveň na údržbu nenáročné miesto, ktoré bude vítať žiakov aj návštevníkov.Dnes môžeme s radosťou povedať, že sa nám to podarilo!
Obrovské poďakovanie patrí pani Babiarovej za jej nádherný a premyslený grafický návrh. O samotnú realizáciu a vysadenie rastlín sa postarali naši žiaci a zamestnanci školy. Vďaka ich pilnej práci sa vízia stala skutočnosťou. Veríme, že sa novým rastlinkám bude dariť, a že budú rásť do krásy a pre radosť nás všetkých.