Organizačná štruktúra školy

I. stupeň ( 1. – 4. roč.) : 5 učiteliek,  5 tried, 82 žiakov
II. stupeň ( 5. – 9. roč.) : 10 učiteľov, 5 tried, 98 žiakov
Školský klub detí :           2 vychovávateľky, 2 oddelenia – 25 detí
SPOLU:                         14 pedagogických pracovníkov, 10 tried, 180 žiakov
Správni zamestnanci:
2 administratívne pracovníčky, 2 školníci na 1/2 úväzku, 3 upratovačky, 1 vedúca školskej jedálne, 3 kuchárky a 1 kuchár
Informácie o škole
                      - podáva riaditeľka  školy ( v prípade jej neprítomnosti zástupkyňa školy) v čase školského vyučovania alebo podľa dohody.

Lehota na poskytnutie informácií je najviac 10 dní, výnimočne 20 dní.

- Školský vzdelávaci program ZŠ s MŠ, Papradno 312 je uložený v kancelárii zástupkyne riaditeľa školy a riaditeľa školy, kde je sprístupnený k nahliadnutiu.

Žiadosti, návrhy, podnety, sťažnosti

- adresujte Riaditeľstvu ZŠ s MŠ v Papradne. Lehota na vybavenie sťažností je 30 dní, výnimočne 60 dní.

Odvolanie

- podáva sa Okresnému školskému úradu v Trenčíne prostredníctvom riaditeľa školy.

Za správne úkony a sprístupnenie informácií môže škola vyberať od žiadateľov poplatky podľa platného sadzobníka.